دانلود CSR Classics 2.0.0 – بازی رسینگ خودروهای کلاسیک اندروید + مود + دیتا

نسخه معمولی به همراه مود

به همراه دیتای بازی با حجم ۸۰۰ مگابایت

بازی CSR Classics یک بازی ماشین سواری جذاب، هیجانی و گرافیکی از کمپانی بازی سازی Natural Motion Games است،هنگامی که برای اولین بار وارد بازی CSR Classics می شوید به شما آموزش های مهمی درباره رانندگی و ماشین های کلاسیک داده می شود که شما باید تمام این آموزش ها را با دقت ببنید و انجام دهید، بعد از انجام دادن این مراحل آموزشی به شما یک خودرو کلاسیک برای شروع کار داده می شود و شما باید با ماشین سطح پایین خود در مسابقات محلی شرکت کنید، آن ها را برنده شوید، مهارت کسب کنید و به مرور زمان تبدیل به یک راننده معروف، حرفه ای و پولدار شوید! می توانید با پول های خود ماشین های مختلفی مثل کبرا ۳۰۰، بنز اس ال، فورد ماستنگ و… خریداری کنید و با آن ها به مسابقه دادن بپردازید و از ماشین سواری لذت ببرید.

CSR-Classics-6

ویژگی ها :

  •  وجود انواع مختلف برند های ماشین سازی مثل شورولت، آئودی، فورد، مرسدس بنز، نیسان و…
  •  امکان ارتقا دادن و سفارشی کردن منحصر به فرد خودرو ها
  •  پخش آهنگ های هیجان انگیز در حین رانندگی برای افزایش هیجان بازی
  •  گرافیک بسیار خارق العاده! به طوری که حتی بازتاب های نور را خواهید دید!

آموزش نصب بازی :

  1. ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب نمایید.
  2.  فایل دیتا را  پس از دانلود از جالت فشرده خارج سازید و پوشه ی com.naturalmotion.csrclassics را در مسیر Android/obb کپی کنید.

آموزش نصب نسخه مود شده :

  1. ابتدا فایل فشرده نصبی مود بازی را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید ؛ فایل نصبی را نصب و پوشه ی com.naturalmotion.csrclassics را در مسیر Android/data کپی کنید. فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.naturalmotion.csrclassics را در مسیر Android/obb کپی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.